Katarzyna Nowok-Pajda – nauczycielka języka angielskiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filologia angielska, specjalizacja tłumaczeniowa. Do tej pory głównie zajmowałam się tłumaczeniami oraz nauczaniem. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum, jestem czynnym egzaminatorem maturalnym od wielu lat. Język angielski działa na mnie jak magnes – wystarczy, że w zasięgu mojego ucha pojawi się „native” od razu podążam jego śladem 🙂 choćby dla krótkiego „small talk”. Od 2000 roku jestem związana z Ruchem-Światło Życie, obecnie w Domowym Kościele. Uwielbiam podróże – te bliskie i te dalekie – morze, góry, wieś czy wielkie miasta, każda z tych destynacji ma dla mnie swój urok, a każda podróż wnosi coś nowego. Na wyprawy chętnie wybieram się ze swoim mężem Krzysztofem oraz synami Dawidem i Piotrem.