Rekrutacja

Drodzy Rodzice,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą szkołą lub przedszkolem. Zapisując dziecko do naszej placówki dołączają Państwo do stale powiększającego się grona Rodziców, wybierających dla swoich dzieci najlepsze połączenie edukacji z kształtowaniem silnej osobowości i mocnego kręgosłupa moralnego.   

W celu rozpoczęcia procesu zapisu dziecka do naszej placówki prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

W kolejnym kroku rekrutacji skontaktujemy się z Państwem telefonicznie, aby ustalić termin spotkania z dyrektorem placówki. Rozmowa tel. potrwa około 5 minut, dlatego prosimy o wypełnienie w formularzu preferowanej pory kontaktu.

Chcemy aby Państwo jak najlepiej poznali nasz system pracy z uczniem i rodziną, dlatego podczas spotkania z dyrektorem omawiane będą szczegółowo założenia systemu wychowawczego i edukacyjnego, m.in. rola obojga rodziców w procesie wychowawczym. W związku z tym na rozmowie z dyrektorem wymagana jest obecność mamy i taty dziecka.

W naszych szkołach istnieje system elastycznego czesnego, co oznacza, że opłaty są dostosowywane każdorazowo do sytuacji finansowej aplikującej rodziny. Dlatego po rozmowie z dyrektorem zostanie zorganizowane drugie spotkanie, tym razem z dyrektorem  ds. ekonomicznych, na którym określą Państwo wysokość płaconego czesnego.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

dot. Płomienia: 664 195 196

Preferowane godziny kontaktu w dni robocze w godzinach 9:00-15:00.