Joanna Gwóźdź – nauczycielka fizyki, matematyki i języka hiszpańskiego

W Płomieniu uczę matematyki, fizyki i języka hiszpańskiego. Matematyka i fizyka towarzyszyły mi codziennie podczas studiów na Politechnice Śląskiej. W języku hiszpańskim zakochałam się, gdy pojechałam jako międzynarodowy wolontariusz na Światowe Dni Młodzieży, najpierw do Madrytu, a dwa lata później do Rio de Janeiro. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam przez wiele lat jako animatorka w Ruchu Światło-Życie. Tam też nauczyłam się, jak ważne jest, by wiedzę i wartości przekazywać w ciekawej formie, która zachęci do poznawania świata i stawania się lepszym człowiekiem. Ukończyłam podyplomowe studia, dające mi kwalifikacje pedagogiczne i teraz swoje doświadczenie wykorzystuję w szkole. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.