Gwóźdź Joanna nauczycielka języka hiszpańskiego

W Płomieniu uczę języka hiszpańskiego. Zakochałam się w tym języku podczas studiów na Politechnice Śląskiej, gdy pojechałam jako międzynarodowy wolontariusz na Światowe Dni Młodzieży, najpierw do Madrytu, a dwa lata później do Rio de Janeiro. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywałam przez wiele lat jako animatorka w Ruchu Światło-Życie. Tam też nauczyłam się, jak ważne jest, by wiedzę i wartości przekazywać w ciekawej formie, która zachęci do poznawania świata i stawania się lepszym człowiekiem. Swoje doświadczenie chcę wykorzystać w szkole, by przekazać dziewczynkom miłość do języka hiszpańskiego, chęć poznawania kultury i tradycji krajów hiszpańskojęzycznych. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.