Wyjątkowa konferencja "Innowacje w edukacji"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK zaprasza rodziców i wychowawców na międzynarodową konferencję „Innowacje w edukacji”, zorganizowaną z okazji 10-lecia istnienia przedszkola i szkoły „Strumienie” oraz szkoły „Żagle”

 

Gośćmi konferencji, która odbędzie się 8 lutego w szkole „Strumienie” w Józefowie k. Warszawy, będą między innymi:

prof. Bogusław Śliwerski – wybitny polski pedagog

Alvaro J. de Vicente – dyrektor szkoły dla chłopców The Heights w Waszyngtonie www.heights.edu

Marίa J. Carriόn – przedstawicielka szkoły dla dziewcząt Senara w Madrycie www.senara.com

Ana Moreno – przedstawicielka Institucio Familiar d’Educació w Hiszpanii www.institucio.org

José M. Barnils – wieloletni prezes Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowej, jeden z filarów inicjatywy szkół Sternika w Polsce www.easse.org

 

Zaproszeni prelegenci podniosą temat skutecznej edukacji szkolnej dzieci i młodzieży, odpowiedzą na pytanie jak i czego nauczać w XXI wieku, aby nadążyć za zmieniającymi się oczekiwaniami pracodawców oraz przedstawią nowatorskie metody pracy z dziećmi i młodzieżą, gwarantujące sukces edukacyjny. Uzupełnieniem będą wystąpienia polskich praktyków, którzy podzielą się doświadczeniami pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach „Strumienie” i „Żagle”. Przedstawiony zostanie również nowatorski program wychowania przedszkolnego.

 

Szczegółowy program i formularz rejestracji na konferencję dostępny na stronie sternik.edu.pl/aktualnosci-strumieni/aktualnosci/406-miedzynarodowa-konferencja-na-10-lecie-szkol-stowarzyszenia-sternik .


Organizujemy przejazd autokarem z Katowic na miejsce konferencji – przewidywany koszt przejazdu 50-70zł. Zgłoszenia prosimy kierować na adres konferencja@wegielek.edu.pl (zgłoszenie dotyczy tylko przejazdu, wymagana jest osobista rejestracja uczestnictwa w konferencji na stronie Sternika).