Konferencja Kocham i Wymagam

Szanowni Pańtwo, Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy na wyjątkową konferencję z cyklu KOCHAM i WYMAGAM.

Wykład pt. „Chłopcy i dziewczęta w szkole. Razem czy osobno?” wygłosi dr Jaume Camps z Uniwersytetu w Barcelonie. Wykład odbędzie się 28 lutego (środa) o 17:30 w Szkole Podstawowej dla Chłopców KUŹNICA w Katowicach przy ul. Słowiańskiej 1.

Jak zwykle wykład ma charakter otwarty oraz bezpłatny.

Dr Camps przylatuje specjalnie na wykład dla nas, dlatego warto wykorzystać tę wyjątkową okazję, aby zapoznać się z wynikami badań naukowych w obszarze edukacji zróżnicowanej. Będzie to również czas na zapoznanie się z doświadczeniami podobnych szkół jak nasza, które funkcjonują w Hiszpanii (i w innych rejonach świata) od wielu dekad. To także świetna okazja, aby zabrać ze sobą znajomych, dla których ten model edukacji jest nieznany i budzi różne pytania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (również rodziców dzieci z innych szkół i przedszkoli) i prosimy o rozsyłanie zaproszenia wśród przyjaciół i znajomych.

Podczas wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci w wieku 3-10 lat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca dla dziecka. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza link.

W załączniku do niniejszego ogłoszenia znajdą Państwo plakat reklamowy, który oczywiście można udostępniać i drukować. Z góry dziękujemy za pomoc w promocji tego wydarzenia.

Do zobaczenia!
Organizatorzy
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Rodziny WĘGIELEK