kwi
Podaruj 1% podatku!

Twój 1% podatku przekazany na projekt edukacyjny "Węgielek" to wsparcie dla solidnego wychowania i rzetelnej edukacji.

Celem naszego projektu edukacyjnego na Śląsku jest stworzenie placówek oświatowych, w których dzieci mogłyby się uczyć od przedszkola aż do matury. Od 2009 roku istnieje już przedszkole, a od 2012 roku dwie szkoły podstawowe - jedna dla dziewcząt, druga dla chłopców.

Chcemy tworzyć wspaniałe i radosne szkoły, dla wszystkich, bez barier ekonomicznych, dlatego dzięki Twojemu wsparciu więcej dzieci będzie mogło stać się częścią tego dzieła!

Podejmujemy, jako rodziny, również inne działania na rzecz rodzin:
- organizujemy Orszak Trzech Króli w Katowicach
- organizujemy konferencje "Kocham i wymagam"
- organizujemy wyprawy ojców z synami
i wiele, wiele innych. Można wszystkie te działania wspierać przekazując 1% na Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji i Rodziny WĘGIELEK.

Jak przekazać 1%?
Wypełniając zeznanie roczne wystarczy wpisać nr KRS 0000150431. Dane należy wypełnić w odpowiedniej rubryce w zeznaniu podatkowym, które zatytułowane jest "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP".

Dziękujemy!