Pożegnanie Ósmoklasistek

W tym roku szkolnym dwie klasy ósme dołączyły do szacownego grona absolwentek szkoły Płomień. Dziękujemy naszym uczennnicom za to, że każda wnosiłą w życie szkoły coś ważnego i zarazem niepowtarzalnego. Jako nauczyciele i dyrekcja dziękujemy za przygotowane pożegnania, słowa wdzięczności i podziękowania. Rodzicom i Uczennicom raz jeszcze bardzo DZIĘKUJEMY! 🙂

Nowe boisko dla Płomienia!

Zapraszamy do głosowania na nasz projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosować mogą już dzieci w wieku nastoletnim. Kliknij w link poniżej i… do dzieła! Dziękujemy za każdy głos!

https://bo.katowice.eu/glosowanie/glosowanie.php

Anna Chlebica – psycholog

Jestem psychologiem szkolnym. Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą współprowadząc półkolonie, wyjazdy rekolekcyjne, czy warsztaty. Doświadczenie w pracy zdobywałam podczas praktyk w Szpitalu Specjalistycznym w Chorzowie oraz Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Katowicacha – Giszowcu. Moją życiową pasją jest teatr zarówno od strony widza jak i aktora. 

Nowy rok szkolny!

Pierwsze dni w szkole to wiele nowych wrażeń! 🤓 Wchodzenie w kolejne etapy edukacji, dużo informacji i spraw organizacyjnych bywa czasem trudne, jednak w radosnej atmosferze Płomienia staje się to o wiele prostsze! 🔥🌸Pierwszą klasę rozpoczęło w tym roku 47 uczennic! Życzymy powodzenia -to będzie dobry rok ! 💪😄

Eileen Mafa – English native speaker

My name is Eileen and I was born into the Umkonto We Sizwe family in the heart of South Africa. As a child of a South African freedom fighter and a Polish communist oppositioner aside from teaching. I invest my time in building unity and trust amongst the human race through all cultures and traditions no matter the circumstance nor differences, so far, only on three continents: Europe, Asia and Africa. My curiosity of life lead me to challenging myself with a journalism quest for an Italian Magazine ” EastWest” to analyze the migration movement seeing through European Union’s Parliaments jurisdiction. I love expressing my passion for singing and dancing in the name of Jesus.

Agnieszka Piworowicz – nauczycielka geografii

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku geografia na Uniwersytecie Śląskim. Równolegle przez trzy lata studiowałam geologię w ramach Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych UŚ. W szkole pracuję od 2004 roku z przerwami na wychowanie dzieci. Jestem entuzjastką Skandynawii od przyrody aż po literaturę. W trakcie studiów zwiedziłam ją z przyjaciółmi autostopem. Wracam tam jak nadarzy się okazja. Jestem wielką fanką Małgorzaty Musierowicz i całego świata, który stworzyła w książkach. Oprócz tego interesuję się psychologią, rysowaniem i architekturą wnętrz. Lubię też pływać.