Dzień Rodziny – dziewczyny na scenie

W sobotę, 25 maja, w naszej szkole odbył się coroczny Dzień Rodziny. Punktualnie o godzinie 10.30 wszystkich przybyłych gości powitała pani dyrektor Katarzyna Marcisz, a następnie przyszedł czas na program artystyczny. Po wspaniałym występie przedszkolaków, na scenie pojawiło się osiem księżniczek. Jedne grały na gitarach, inne na fletach, a były też i takie, które pięknie śpiewały. Cały zespół wykonał autorską wersję piosenki „Witajcie w naszej bajce”, która tym razem nie zapraszała do Akademii Pana Kleksa lecz do naszego „Płomienia”. Po występie wokalno – instrumentalnym, na chwilę zniknęły w swoich komnatach, by przenieść się do sali balowej i pokazać gościom królewski taniec. Nasze księżniczki przygotowały też bukiet kwiatów, bogaty w ich przemyślenia na temat rodziny, i nie zapomniały o złożeniu życzeń oraz uściskaniu swoich kochanych rodziców. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a królewny mogły z uśmiechem na twarzy odjechać karetą, którą wcześniej samodzielnie stworzyły.