wrz
Mój pierwszy dzień w szkole...

2 września był wyjątkowy. Dla większości to kolejny początek roku szkolnego. Dla kilkudziesięciu uczennic naszej szkoły to pierwszy w życiu taki początek. Ich twarze w tym dniu wyraziły to doskonale. Szeroko otwarte oczy, badające spojrzenia, zarumienione policzki. Potrzebnych było kilka (no czasami i kilkanaście) przytuleń do mamy i przedszkolaki przemieniały się w uczennice gotowe na szkolną przygodę. Pierwszy wrześniowy tydzień, pierwszoklasistki przeznaczyły na integrację i poznawanie tego, co będzie je czekało w tym roku. Gratulujemy serdecznie! Życzymy Wam, żebyście codziennie rano, nie mogły się doczekać, kiedy znów przekroczycie próg szkoły. Dobrych dni!