wrz
Dbamy o komunikację!

W związku z tym, że w tym roku szkolnym szczególnie troszczymy się o jakość naszej komunikacji, szóstoklasistki miały okazję na własnej skórze przekonać się, jaką moc ma słowo. Starały się dobrym słowem sprawić przyjemność koleżankom, przyglądały się temu, jak język wpływa na nasze emocje, jak kreuje nastrój. Na zakończenie tego cyklu zajęć każda z dziewcząt wygłosiła entuzjastyczne przemówienie, w którym zachęcała inne uczennice do pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Zabawa w mówców pokazała nam przede wszystkim, że liczy się nie tylko to, co mówimy, ale też to, jak mówimy. Dlatego zachęcamy wszystkich - dbajmy o dobrą komunikację!