sty
Wyjątkowa konferencja "Innowacje w edukacji"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rodziny STERNIK zaprasza rodziców i wychowawców na międzynarodową konferencję "Innowacje w edukacji", zorganizowaną z okazji 10-lecia istnienia przedszkola i szkoły "Strumienie" oraz szkoły "Żagle"

Gośćmi konferencji, która odbędzie się 8 lutego w szkole "Strumienie" w Józefowie k. Warszawy, będą między innymi:

prof. Bogusław Śliwerski - wybitny polski pedagog

Alvaro J. de Vicente - dyrektor szkoły dla chłopców The Heights w Waszyngtonie www.heights.edu

Marίa J. Carriόn - przedstawicielka szkoły dla dziewcząt Senara w Madrycie www.senara.com

Ana Moreno - przedstawicielka Institucio Familiar d’Educació w Hiszpanii www.institucio.org

José M. Barnils - wieloletni prezes Europejskiego Stowarzyszenia Edukacji Zróżnicowej, jeden z filarów inicjatywy szkół Sternika w Polsce www.easse.org

Zaproszeni prelegenci podniosą temat skutecznej edukacji szkolnej dzieci i młodzieży, odpowiedzą na pytanie jak i czego nauczać w XXI wieku, aby nadążyć za zmieniającymi się oczekiwaniami pracodawców oraz przedstawią nowatorskie metody pracy z dziećmi i młodzieżą, gwarantujące sukces edukacyjny. Uzupełnieniem będą wystąpienia polskich praktyków, którzy podzielą się doświadczeniami pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach "Strumienie" i "Żagle". Przedstawiony zostanie również nowatorski program wychowania przedszkolnego.

Szczegółowy program i formularz rejestracji na konferencję dostępny na stronie sternik.edu.pl/aktualnosci-strumieni/aktualnosci/406-miedzynarodowa-konferencja-na-10-lecie-szkol-stowarzyszenia-sternik .

Organizujemy przejazd autokarem z Katowic na miejsce konferencji - przewidywany koszt przejazdu 50-70zł. Zgłoszenia prosimy kierować na adres konferencja@wegielek.edu.pl (zgłoszenie dotyczy tylko przejazdu, wymagana jest osobista rejestracja uczestnictwa w konferencji na stronie Sternika).